Doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie korzyści niesie za sobą czytanie dzieciom, dlatego staramy się zaszczepić im od najmłodszych lat ciekawość do czytania i do poznawania świata poprzez czytanie. Chcemy pokazać w ten sposób, że książka to wspaniały przyjaciel, od którego mogą się bardzo dużo dowiedzieć.

W dzisiejszych czasach, kiedy pędzimy przed siebie, zapominając o czytaniu powinniśmy zatrzymać się na chwilę i spędzić ten czas z dziećmi.

W ramach projektu „Zaczytane Przedszkole” postanowiliśmy zorganizować serię spotkań, podczas których zaproszony gość czyta przedszkolakom ciekawe opowiadania.

Pierwszą osobą, która przyszła i przeczytała dzieciom bajeczkę pt: „Tupcio Chrupcio – wizyta u dziadków ”, była Pani Teresa – babcia Artura i Wiktora.

Serdecznie dziękujemy babci Teresie, za to, że znalazła czas, aby poczytać dzieciom w przedszkolu.

Zapraszamy Rodziców, Babcie, Dziadków, a także Ciocie i Wujków naszych przedszkolaków nie tylko po to, aby przyprowadzić i odebrać swoje pociechy, ale także po to, aby poczytać im bajki.

Czas, kiedy gościmy w przedszkolu osoby bliskie naszym przedszkolakom, jest dla nich niezwykle ważny.