Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w 2 dniowej wycieczce w miejscowości Rajcza Nickulina. Pierwszy dzień wycieczki rozpoczął się od integracji w schronisku, wypakowaniem swoich bagaży oraz wspólnym przygotowywaniem stołówki do obiadu. Następnie wybraliśmy się wraz z przewodnikiem na 4 godzinna wyprawę do lasu. Poznawaliśmy gatunki roślin, towarzyszyły nam zabawy integracyjne na świeżym powietrzu. Dzień zakończył się ogniskiem przy muzyce i zabawie. Drugi dzień rozpoczęliśmy poranną gimnastyką oraz zabawą z magicznym jajkiem niespodzianką – uczniowie za pomocą zmysłów szukali jajka po schronisku. Następnie odbyły się zajęcia plastyczne wykonywane metodą dekupaż. Rodzicom uczniów dziękujemy za zaufanie.