24 października odbył się w naszej szkole Finał konkursu „Odblaskowa szkoła”, w którym nasza placówka brała udział. Gościliśmy funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Żywcu. Na uroczystej akademii uczniowie zaprezentowali swoje stroje w odblaskowym pokazie mody, zatańczyli odblaskowy taniec, wzięli udział w konkursie wiedzy dotyczącym zasad bezpieczeństwa na drodze. Tablice ozdabiały hasła uczniów dotyczące zasadności noszenia elementów odblaskowych, a o podniebienia naszych gości dbały „drogowe” ciasteczka. Porządku na sali pomagał pilnować Odblaskuś 🙂 ważnym punktem akademii było wyposażenie wszystkich naszych uczniów w elementy odblaskowe. Nie byłoby to możliwe gdyby nie wsparcie i hojność Wójta Gminy Lipowa, Jana Góry. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie: dyrekcji, wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom! Jesteście niezastąpieni!