Czerwiec obfitował w przedszkolu w liczne wyjazdy i wyjścia. Nasze przedszkolaki się nie nudziły. Grupa Starszaków i Średniaków odbyła swoją ostatnią, wspólną wycieczkę przedszkolną do ZOO w Chorzowie. Podróż minęła szybko. Atmosfera w autokarze była bardzo przyjemna. Nie zabrakło piosenek, żartów z Paniami, długich rozmów, wymian smakołykami. Choć pogoda nas zaskoczyła i musieliśmy wyciągnąć z plecaków peleryny, widok zwierząt wynagrodził nam wszystkie niedogodności. Przedszkolaki były podekscytowane nową przygodą. Największą atrakcją były egzotyczne zwierzęta. Ogromne wrażenie na dzieciach wywarły niedźwiedzie, żyrafy, tygrysy oraz rafa koralowa. Zwierzęta pokazały się nam w całej okazałości:)