Dnia 05 czerwca 2023r. odbył się Dzień Rodziny w naszej szkole. Żaden przedszkolak i żaden uczeń/uczennica nie mogli się nudzić. Już od samego rana malowano twarze, robiono tatuaże. Zjeżdżalnia „Autko”, plac zabaw „Jungla”, kula zbijak i bramka celnościowa były oblegane przez miłośników wyzwań. Wszystkie te atrakcje zostały sfinansowane przez P. Sołtysa- Bogusława Biernata i Radę Sołecką Wsi Leśna, P. Grzegorza Habdasa i Firmę: Starfun-atrakcje na Twoją imprezę. Samochód Strażacki OSP w Leśnej cieszył się również ogromnym zainteresowaniem. Konkurs strażacki i inne atrakcje (jak polewanie wodą i dźwięk syreny strażackiej) były przeprowadzone przez Druhów OSP w Leśnej. Dziękujemy Panu Prezesowi Grzegorzowi Habdasowi i Druhom OSP w Leśnej za poświęcony czas i emocje. Od godziny 10:00 konie ze stajni „Wesoła Podkowa” ciężko pracowały wożąc naszych przedszkolaków i uczniów. Dziękujemy Państwu Motyka za cudownie spędzony czas z prawdziwymi zwierzętami. To były dopiero przeżycia! Jesteśmy wdzięczni P. Sylwii Świdzińskiej i P. Mirosławowi Bury za udostępnienie trawiastej działki. Lody truskawkowo-śmietankowe i soczki, częściowo ufundowane przez firmy: „Gallod-Hurt” i Chłodnię Kraus; Wata cukrowa ufundowana przez Radnych Wsi Leśna i Anonimowego Sponsora – to słodkości dla naszych przedszkolaków i  uczniów. Oprócz tego pyszne ciasta przygotowane przez Rodziców z poszczególnych grup przedszkolnych i klas można było spożyć w miłym towarzystwie i rytmie świetnej muzyki, którą zajmował się P. Gabryś. Dziękuję wszystkim Rodzicom naszego przedszkola i naszej szkoły za poświęcony czas, zaangażowanie i pomoc we wszystkim, co pojawiało się na bieżąco w tym dniu. Dziękujemy P. Wójtowi Gminy Lipowa oraz pracownikom Urzędu Gminy Lipowa za to, że zaszczycili naszą społeczność swoją obecnością. Nie zabrakło też sportowej rywalizacji: rzuty do kosza-do celu i rzuty wolne, biegi na czas, tor przeszkód i mecz siatkówki. Dziękuję nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie i przeprowadzenie wszystkich konkurencji. Niektórzy naprawdę się mocno spocili. Dziękuję wszystkim pracownikom naszego przedszkola i szkoły za sprawną i bezpieczną organizację tego ważnego wydarzenia.
Było SUPER!!!