W dniach 14.05-20.05.2023r. w naszej szkole i naszych rodzinach przebywali nasi nowi przyjaciele z Hiszpanii. Dwie nauczycielki: Bea i Patri oraz pięcioro dzieci: Miriam, Dahelis, Leo, Alex i Aaron. Przyjechali do nas w ramach projektu Erasmus+, który dotyczy nowych technologii, kodowania i druku 3D. Choć pogoda była prawdziwie polska – bo zimna i deszczowa, to oni mogli odpocząć od upału, w którym żyją na co dzień. W godzinach porannych byli w szkole, ucząc się z naszymi dziećmi, a po lekcjach czas wolny zapewniały im rodziny, u których mieszkali. Dziękuję wszystkim zaangażowanym i życzliwym nauczycielom, którzy przygotowali swoje lekcje w atrakcyjny sposób dla naszych gości. Dziękuję za poświęcony czas P. Ewie, P. Beacie M., P. Magdalenie, P. Anecie i P. Patrycji. Dziękuję Rodzinom, którzy serdecznie przyjęli do siebie hiszpańskie dzieci. Dziękuję za wspaniałą opiekę: P. Tarka, P. Baron, P. Siwiec, P. Grabarczyk oraz P. Matuszek. Teraz czas na nasz wyjazd.