19 kwietnia 2023 r. odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski dla przedszkolaków pt. „Wiosenny koszyczek wartości”. Konkurs podzielony był na kategorie wiekowe. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: Pani Agnieszka B., Grażyna B., Dominika S. Patronat nad konkursem objęła Pani Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Leśnej Anna Polak. Dzieci prezentowały wiersze związane tematycznie z hasłem przewodnim konkursu. Przedszkolaki wykazały się świetną znajomością tekstu utworów, pięknie deklamowały wiersze wykazując się pomysłowością i odwagą.

Drogie Przedszkolaki jesteśmy z Was bardzo dumni i szczęśliwi, że tak chętnie wzięliście udział w konkursie. Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu.