Dziś nam było zielono. W dzień astronomicznej wiosny wszystkie klasy naszej szkoły przywitały Panią Wiosnę i wzięły udział w różnych zabawach przygotowanych przez p.Patrycję Knapek-Stańczak oraz samorząd szkolny.

Klasy 1-4 miały podzielone sekcje, w których mogły kodować, budować wieże z klocków, układać wiosenne figury oraz układanki oraz pokonywać wiosenny tor sensoryczny. Uczniowie musieli się natrudzić podczas wydobywania różnych małych przedmiotów z lodowych kul. Na koniec każda klasa otrzymała wiosenne karty pracy, które wykonywali wspólnie z wychowawcami.

Klasy 5-8 wzięły udział w escape roomie. Wygrani zdobyli kupony na pomoc w czasie sprawdzianu z angielskiego oraz możliwość zgłoszenia dodatkowego np. Następnie przedstawiciele każdej klasy wzięli udział w muzycznej kodowance.