W dniu 13,14 oraz 15 stycznia odbyły się w naszej szkole uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w klasach I-III. Klasa 1 wraz z wychowawczynią panią Beatą Jendzierowską przygotowała przedstawienie pt: ,,Czerwony Kapturek”, taniec i piosenkę . Klasa 2 wraz z panią Beatą Myśliwiec przygotowała życzenia noworoczne urozmaicone różnorodnymi tańcami i piosenkami. Klasa III wraz z wychowawczynią panią Anną Kozdrój przygotowała przedstawienie pt: „Zielony Kapturek”. Część muzyczną przygotowała pani Karolina Skrzypek-Caputa. Klasy złożyły najlepsze życzenia gościom i zaprosiły na kawę, herbatę i słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uczniowie wręczyli swoim babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki i upominki. Goście nie kryli wzruszenia, a czas upłynął w miłej atmosferze.