17 lutego 2023 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Żywcu-Oczkowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego w siatkówce dziewczyn, z roczników 2008-2009, w ramach Igrzysk Młodzieży. W zawodach udział wzięły reprezentacje 10 szkół podstawowych, które zdobyły pierwsze miejsca w zawodach gminnych. Nasze uczennice zdobyły tytuł Wicemistrzyń Powiatu Żywieckiego. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim naszym zawodniczkom.

Naszą Szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie:

Alicja Baron, Julia Kachel, Justyna Kublin, Oliwia Mrowiec, Wiktoria Rybarska, Liliana Staniec, Natalia Tracz, Karolina Wróbel, Maria Czarnota, Klaudia Binda.

Wyniki:

1. miejsce SMS Żywiec.
  2. miejsce SP Leśna.
  3. Sp Kamesznica.
  4. SP Rajcza.
  5. miejsce SP Pietrzykowice.
  6. miejsce SP Świnna.
  7. miejsce Sopotnia Wielka.
  8. miejsce SP nr 1 Żywiec.
  9. miejsce SP Ślemień.
  10. miejsce SP Radziechowy.

W zawodach wystąpiło 100 uczennic żywieckich szkół podstawowych. Wszystkie szkoły zaprezentowały wysoki poziom sportowy i kulturalny. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom.

Opiekunami reprezentacji na zawodach byli:

Krzysztof Gaura

Ewa Piątek