7 lutego 2023 roku, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Twardorzeczce, odbyły się Mistrzostwa Gminy Lipowa w siatkówce chłopców i dziewczyn, z roczników 2008-2009, w ramach Igrzysk Młodzieży. W zawodach udział wzięły reprezentacje wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Lipowa. Turniej przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy zajęli 1 miejsce w kategorii dziewcząt i 3 miejsce w kategorii chłopców. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom. Życzymy powodzenia w Mistrzostwach Powiatu.

Naszą Szkołę reprezentowali:

Drużyna dziewcząt w składzie: Alicja Baron, Julia Kachel, Justyna Kublin, Oliwia Mrowiec, Amelia Rybarska, Wiktoria Rybarska, Liliana Staniec, Natalia Tracz, Karolina Wróbel, Maria Czarnota, Klaudia Binda, Agata Kubica.

Drużyna chłopców w składzie: Ivan Horodyskyi, Dawid Łoboz, Marcin Baron, Oskar Dudys, Daniel Firlejczyk, Łukasz Matlak, Jakub Kmiecik, Eryk Syc.

Opiekunami reprezentacji na zawodach byli:

Krzysztof Gaura

Dariusz Urbaniak

Zawody zorganizowali:

Wojciech Zuziak i Mirosław Wilman