13 lutego 2023 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Twardorzeczce, odbyły się Mistrzostwa Gminy Lipowa w koszykówce chłopców i dziewczyn, z roczników 2008-2009, w ramach Igrzysk Młodzieży. W zawodach udział wzięły reprezentacje wszystkich szkół podstawowych z terenu Gminy Lipowa. Turniej przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy zajęli 1 miejsce w kategorii chłopców i 2 miejsce w kategorii dziewcząt. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom. Życzymy powodzenia w Mistrzostwach Powiatu.

Naszą szkołę reprezentowali:

Drużyna dziewcząt w składzie: Alicja Baron, Julia Kachel, Justyna Kublin, Oliwia Mrowiec, Amelia Rybarska, Wiktoria Rybarska, Liliana Staniec, Natalia Tracz, Karolina Wróbel.

Drużyna chłopców w składzie: Wojciech Calów, Ivan Horodyskyi, Seweryn Worek, Marcin Baron, Oskar Dudys, Daniel Firlejczyk, Łukasz Matlak, Maksymilian Pietraszko.

Opiekunami reprezentacji na zawodach byli:

Krzysztof Gaura

Dariusz Urbaniak

Zawody zorganizowali

Dominik Caputa i Krzysztof Caputa