20 grudnia 2022 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Leśnej miało miejsce niezwykle wydarzenie. Odbył się Świąteczny Kiermasz oraz Jasełka. Nasze Przedszkolaki miały zaszczyt zaprezentować swój występ przed zgromadzoną publicznością i zaproszonymi gośćmi. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Anna Polak powitaniem Wójta Gminy Lipowa Pana Jana Górę oraz zaproszonych gości, Radę Rodziców i Rodziców przybyłych na występ. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Lipowa Pan Jan Góra składając wszystkim zebranym świąteczne życzenia i wręczając przedszkolakom słodki upominek. Występ Przedszkolaków pt. „Bajkowe Jasełka” przedstawiały historię Narodzenia Pana Jezusa i odwiedzających Betlejemską Szopkę gości. Występ dzieci okazał się sukcesem i dużym zaangażowaniem małych aktorów. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Wszystkim zgromadzonym podczas występu bardzo dziękujemy, jesteśmy wdzięczni za tak liczne przybycie i docenienie występu najmłodszych aktorów.