1 grudnia 2022 r. w ZSP w Twardorzeczce odbył się XV Powiatowy Konkurs Wiedzy z Zakresu Uzależnień. Celem konkursu było m.in. poszerzenie wiedzy młodzieży na temat zapobiegania uzależnieniom, zwiększenie świadomości, czym są uzależnienia wśród młodzieży, nauka radzenia sobie w sytuacjach kontaktu ze środkami uzależniającymi, kształcenie pozytywnych, wspierających postaw wobec ludzi uzależnionych. Wśród uczniów naszej szkoły należy wyróżnić Bartosza Talika – ucznia klasy ósmej, który w etapie szkolnym był w trójce uczniów z największą ilością punktów i brał udział w etapie międzyszkolnym oraz Karolinę Wróbel i Marię Małysiak, także uczennice klasy ósmej, które zostały Laureatkami XV Powiatowego Konkursu Wiedzy z Zakresu Uzależnień udzielając ponad 80% poprawnych odpowiedzi.
Uczestnikom gratulujemy sukcesu!