Z radością informujemy, że w tegorocznych konkursach Kangur i FOX nasi uczniowie uzyskali wysokie wyniki.

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX polega na rozwiązaniu jednorazowego testu złożonego z zadań wielokrotnego wyboru i daje uczniom możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych, wiedzy językowej oraz kulturoznawczej.

W tegorocznej edycji laureatką została uczennica klasy V – Laura Pogan (opiekun: mgr Irena Mikusek), wyróżnienie natomiast otrzymała uczennica klasy 3 – Dominika Kliś (opiekun: mgr Alicja Fijak).

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie`res.  Wspólna dla wszystkich krajów data konkursu oraz te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów podnoszą atrakcyjność konkursu.

W tym roku wyróżnienie za osiągnięcie wysokich wyników otrzymały dwie uczennice klasy II: Amelia Kukla oraz Wiktoria Jurasz (opiekun: mgr Emilia Zuziak).

Gratulujemy! 🙂