Dzień Rodziny, który odbył się 28 maja 2022 r. na terenie naszej szkoły miał wyjątkowy charakter. Bardzo nam było miło, że po tak długim czasie mogliśmy wspólnie się spotkać. Dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Lipowa Janowi Góra, Przewodniczącemu Rady Gminy Lipowa Panu Andrzejowi Bindzie oraz Radnym Wsi Leśna: Pani Ewie Urbańskiej i Panu Jerzemu Łodziana za ufundowanie pysznych słodkości dla dzieci i sprzętu sportowego.

To była prawdziwa radość móc znowu zobaczyć i gościć rodziców wraz z dziećmi na terenie naszej placówki. Jesteśmy wdzięczni za każdy gest, za każde zrozumienie potrzeb dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten sobotni dzień był spędzony w atmosferze radości. W tym dniu przed zgromadzoną publicznością wystąpiły przedszkolaki oraz uczniowie szkoły. Na dzieci czekało wiele atrakcji: pokazy strażackie, rozgrywki sportowe, gokarty, zjeżdżalnie, tor przeszkód, balony, wata cukrowa, malowanie twarzy. Czas umilał Klaun Andrzej. Wszyscy mogli posilić się kiełbaską z grilla i „duszonkami”. Poza tym, można było zakupić domowe ciasto przyrządzone przez rodziców. Dziękujemy za tak liczne przybycie na Dzień Rodziny.

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, Przewodniczącej Pani Barbrze Byrcz, Pani Renacie Kumorek i wszystkim Rodzicom, którzy ciągle angażują się w życie szkoły i przedszkola.

Dziękujemy Sołtysowi Wsi Leśna Panu Bogusławowi Biernatowi  i Radzie Sołeckiej Sołectwa Leśna za sponsorowanie atrakcji i napojów podczas Dnia Rodziny.

Dziękujemy Prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Leśnej Panu Grzegorzowi Habdasowi i Druhom Ochotniczej Straży Pożarnej w Leśnej za przeprowadzenie pokazów strażackich i konkursu na temat wiedzy pożarniczej oraz zakup nagród dla zwycięzców.

Ponadto dziękujemy sponsorom i darczyńcom:

  • Pani Renacie Kumorek

  • Pani Iwonie Kubica

  • Panu Szymonowi Tracz

  • Panu Rafałowi Adamczyk

  • Państwu Semla

  • Państwu Jędrzejewskim

  • Państwu Pietrusiak

  • Panu Markowi Wolnemu

  • Pani Aleksandrze Jurasz

  • Pani Annie Puczka

To dzięki waszej hojności mogliśmy zebrać pieniądze na zakup mebli do sali pomocy psychologiczno-pedagogicznej w naszej szkole. Wszystkim zaangażowanym nauczycielom i pracownikom szkoły również składamy podziękowania.

Miło i wesoło spędziliśmy wspólnie czas!