13 maja 2022r. odbył się w naszym przedszkolu Konkurs Recytatorski pt. „Wartości w świecie literatury ” w ramach projektu „Wartości w świecie małego dziecka”. Z wielką przyjemnością stwierdzamy, że uczestnicy konkursu byli doskonale przygotowani i w piękny sposób zaprezentowali wybrane wiersze dotyczące wartości. Celem konkursu było zachęcenie dzieci do występów na scenie, rozwijanie zdolności recytatorskich, prezentacja umiejętności. Uświadomienie jak w umiejętny i ciekawy sposób autorzy poezji dziecięcej zawarli w swoich dziełach wartości i emocje. Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Jesteśmy z Was dumni! Dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie swojego występu. Brawo, brawo przedszkolaki:) Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu swoich pociech do występu.