🇺🇦🇺🇦🇺🇦🥰🥰🥰🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Przez prawie dwa tygodnie trwała akcja Pomocy dla Ukrainy, zorganizowana przez ZSP w Twardorzeczce, a do której nasza szkoła bardzo chętnie się przyłączyła.
Zbieraliśmy żywność, śpiwory, koce, leki. Dzięki Państwa ofiarności i empatii gromadziliśmy w szkole dary, które na bieżąco segregowaliśmy i pakowaliśmy do pudeł. W dniu dzisiejszym paczki zostały przewiezione. Dary dziś w nocy wyruszą na Ukrainę.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Przedszkolakom i Uczniom za zaangażowanie, dobre serce i chęć pomocy innym, a także Pracownikom szkoły za spontaniczną pomoc podczas całej akcji.
Zebrane w sklepach produkty przekazała również sieć sklepów Lewiatan (Leśna, Żywiec), którym za pomoc w akcji jesteśmy bardzo wdzięczni.
Dziękujemy P. Markowi Capucie za przewóz darów na miejsce zbiórki.
Niejednokrotnie mówimy dzieciom o potrzebie pomocy innym, jednak uczestniczenie w takiej zbiórce to najlepsza lekcja empatii.
mgr E. Zuziak