Z okazji Święta Niepodległości Nasze Przedszkole po raz kolejny uczestniczyło w Ogólnopolskiej akcji #Szkoładohymnu zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W środę 10 listopada symbolicznie o godzinie 11.11 Przedszkolaki wspólnie z nauczycielkami i opiekunami odśpiewały Hymn Narodowy „Mazurka Dąbrowskiego”. Pragnąc w ten sposób włączyć społeczność przedszkolną we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci oglądały prezentację multimedialną pt. „Polska – Moja ojczyzna”. Zapoznały się z symbolami narodowymi Rzeczypospolitej Polskiej. Wysłuchały wierszy i pieśni patriotycznych dla najmłodszych. Wykonały prace plastyczne związane z tematem zajęć. Rozwijały swoje zdolności, wrażliwość, wyobraźnię i twórcze myślenie.