5go listopada przypada niezwykły  dzień, w którym można poczuć się wyjątkowo i zostać swoją ulubioną postacią z bajki:)

Nasze Przedszkolaki poczuły magię tego dnia i przebrały się w piękne stroje. Przedszkole zamieniło się w krainę bajkowych postaci. Bajki i baśnie towarzyszą nam od najmłodszych lat dostarczając przeżyć, radości i wrażeń, a co najważniejsze wspierają edukację dzieci, między innymi poprzez budowanie wyobraźni. Dzieci uczestniczyły w zabawach muzycznych, opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach. Rozwiązywały zagadki, układały puzzle, wysłuchały fragmenty swoich ulubionych bajek. Wspólnie się bawiły, wykonały pracę plastyczną. Na zajęciach języka angielskiego odgadywały piosenki oraz postacie z poszczególnych bajek. We wszystkich grupach Przedszkolaki wspaniałe się bawiły, a ten dzień przypomniał nam wszystkim, że bajki są bardzo istotne w  życiu małego człowieka.

Zapraszamy do relacji z dzisiejszego dnia:)