W piątek 1 października w naszej szkole w ramach obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia odbył się szkolny konkurs. Każda klasa rozwiązywała zadania z tabliczką mnożenia, a młodsi uczniowie zadania dostosowane do ich wiedzy.

Uczniowie klasy 8b przeprowadzali egzaminy we wszystkich klasach. Każdy uczeń, który wykonał bezbłędnie zadania otrzymywał certyfikat eksperta, a osoba która jako pierwsza poprawnie rozwiązała wszystkie łamigłówki, nagrodzona została tytułem Mistrza.

Wspólna rywalizacja przypadła dzieciom do gustu i wszyscy z zapałem zmagali się z matematycznym wyzwaniem. Niektórzy nauczyciele i pracownicy naszej szkoły również przyłączyli się do zabawy, taka zamiana ról bardzo spodobała się naszym egzaminatorom z klasy 8b.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich Mistrzów i Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Powtórzymy to za rok!