Innowacja Pedagogiczna ,,Muzyczne przedszkolaki’’ to zajęcia prowadzone przez panią Karolinę Skrzypek-Caputę – nauczycielkę muzyki i rytmiki, podczas których dzieci z grupy starszaków miały możliwość kształtować i uwrażliwiać siebie na estetykę muzyki. Na zajęciach grupa przedszkolaków – grupa działała również wymiennie z innymi chętnymi przedszkolakami, doskonaliła poczucie rytmu, nabywała umiejętności pracy w zespole poprzez wspólne muzykowanie. Przedszkolaki miały możliwość poznać instrumenty perkusyjne takie jak dzwonki diatoniczne, dzwonki diatoniczne naciskane, talerze, bębenki, marakasy, trójkąty, klawesy.

To nie koniec naszej muzycznej przygody, tymczasem życzymy wszystkim słonecznych wakacji 🙂