„Order Uśmiechu – wspólny świat dzieci i dorosłych”

Dyrekcja ZSP w Leśnej dziękuje Panu Markowi Michalakowi Kanclerzowi Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu za przekazanie książki swojego autorstwa pt. „Order Uśmiechu – wspólny świat dzieci i dorosłych” wraz z dedykacją dla Uczniów, Uczennic i Grona Pedagogicznego ZSP w Leśnej oraz Księdzu Proboszczowi Piotrowi Sadkiewiczowi – Kawalerowi Orderu Uśmiechu za przekazanie wspomnianej publikacji.

Wydawcą książki jest Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu i jest to historyczno-pedagogiczna analiza idei Orderu Uśmiechu osadzona w ramie teoretycznej pedagogiki Janusza Korczaka. Autor, losami dzieci i biografiami Kawalerów Orderu Uśmiechu, pokazuje olbrzymie deficyty współczesnego świata w zakresie opieki i wychowania nad dziećmi, rozmiar potrzeb i ich ustawicznego pomnażania na całym świecie.

Wraz z podziękowaniami przekazujemy najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe.

Fragmenty książki będą ukazywać się cyklicznie na stronie internetowej naszej szkoły: www.lesna.edu.pl

Dyrektor Anna Polak