25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Ta przemiła zabawka ♡ towarzyszy dzieciom od ich pierwszych dni życia, stając się na wiele lat przyjacielem, powiernikiem tajemnic oraz przytulanką do snu :). Niezwykłe święto Pluszowego Misia zostało ustanowione w setną rocznicę powstania maskotki misia. A wszystko zaczęło się od 1902 roku, kiedy to Prezydent Stanów Zjednoczonych Teodor Roosvelt podczas polowania uwolnił małego przestraszonego niedźwiadka. Wtedy to wykonano pamiątkowe zdjęcie i tak twórca zabawek wymyślił misia nadając mu nazwę od zdrobniałego imienia prezydenta „Teddy Bear”. Świętując to wydarzenie Przedszkolaki wraz z Rodzicami oraz Nauczycielkami przygotowały piękne przebrania misiów i w tym dniu stały się pluszowymi misiami :). Dzieci wykonały również ciekawe prace plastyczne związane z tematyką a także ozdabiały pierniczki w kształcie misia.