W tym roku w dniach 15, 16 i 17 października przypadają dni Erasmusa – Erasmus Days. W związku z realizowanymi projektami: Erasmus+ oraz PO WER, nasza szkoła postanowiła wziąć udział i spróbować swoich sił w Biegu Erasmusa.

Włącz czwarty e-Bieg Erasmusa! – to hasło tegorocznej edycji biegu, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń organizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

W piątek, 16 października, dwie czteroosobowe sztafety będą reprezentowały naszą szkołę w czasie jednogodzinnego biegu.

Tym razem rywalizacja będzie przebiegała inaczej. Ponieważ będzie to eBieg, rywalizacja zostanie zapisana w aplikacji endomodo oraz zarejestrowana w formie filmiku.

Na relacje z przygotowań i samego biegu zapraszamy na nasze strony: Facebook i stronę internetową.

#ErasmusPlus #ErasmusDays #GreenErasmus #ErasmusLife #Studyabroad #BlendedMobility #Mobility #EuErasmusPlus