Nowa sala komputerowa w ZSP Leśna

Wraz z nowym rokiem szkolnym w ZSP w Leśnej oddano do użytku nową salę komputerową, która będzie służyć dzieciom uczęszczającym do naszej szkoły. Wykonano nową sieć elektryczną i informatyczną wraz ze stanowiskami, położono gładź gipsową na ścianach, pomalowano ściany, wymieniono podłogę i oświetlenie, zakupiono biurka i krzesła dostosowane do pracy przy komputerze.

Nową salę wyposażono w sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu „Zdalna Szkoła+ w ramach ogólnopolskiej sieci edukacyjnej”: 10 komputerów stacjonarnych; 10 monitorów; 10 sztuk oprogramowania Office 2019.

Wszystkie prace zostały wykonane przez pracowników naszej szkoły i pracowników firmy „Budrys Budowa” Usługi Ogólnobudowlane Daniel Budzyński.

Ogromne podziękowania kierujemy w pierwszej kolejności do Organu Prowadzącego i Pana Wójta Gminy Lipowa- Jana Góry za sfinansowanie tego dużego przedsięwzięcia.

Ogromne podziękowania również dla Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Leśnej oraz dla Pana Daniela Budzyńskiego za finansowe wsparcie.

Dziękujemy także firmie PC-land Żywiec za rady i ekspresowe wykonanie instalacji oraz firmie Studio Dekoral Okrzesik – Kolonko za wszystkie potrzebne materiały budowlane.

„Nowa sala komputerowa w Leśnej to inwestycja w przyszłość młodego pokolenia.”- powiedział Jan Góra.