Szanowni Rodzice.

Żywienie dzieci rozpoczynamy dnia 7-go września bieżącego roku. Stosując następujące wyliczenie: w miesiącu wrześniu 2020 będzie 18 dni x 4,50zł = 81,00zł. Dzieci zapisane do korzystania z obiadów w miesiącu wrześniu będą mogły korzystać ze stołówki również w miesiącach następnych. Opłatę za obiady za poszczególne miesiące prosimy uiszczać do dnia 15-tego każdego miesiąca. Organizowana jest nowa forma płatności za obiady przelewem na konto Szkoły.  Otrzymacie Państwo szczegółowe informacje o numerze konta bankowego, oraz o zmianach, jakie mogą nastąpić. W przypadku rezygnacji, bądź czasowego zaprzestania korzystania z obiadów, spowodowanych (chorobą, wycieczką) prosimy o tym fakcie poinformować nas do godziny 8:30 w danym dniu telefonicznie lub SMS-em tylko. Tylko w tych przypadkach będą dokonywane odliczenia płatności.

Informacje należy przekazać pod numer telefonu 509985116 w dni robocze w godz. od 7:00 do 15:00.