Drodzy Rodzice!

Witamy Was serdecznie 🙂 poniżej przedstawiamy wytyczne na nowy rok szkolny 2020/2021.

Przedszkole jest czynne od godziny 6:30 do godziny 16:00

Grupa „Starszaki” obowiązkowo przychodzi do przedszkola do godziny 8:00.

Grupa „Średniaki” schodzi się do godziny 9:00.

Grupa „Maluchy” schodzi się do godziny 9:00.

Drodzy Rodzice! Bardzo prosimy zaplanujcie przyjście z dzieckiem do przedszkola! Z powodu zaistniałej sytuacji pandemicznej odbiór dziecka przez pracownika może się wydłużyć.

Rodzicu! Przyprowadzasz dziecko do drzwi placówki i przekazujesz je pracownikowi przedszkola. Dziecko musi być zdrowe, nie przynosi żadnych zabawek.

WAŻNE!

Tylko w grupie „Maluszki” jeden rodzic/opiekun może wejść z dzieckiem na teren szatni z zachowaniem reżimu sanitarnego (maski, rękawiczki) w okresie wyznaczonym przez Dyrektora ZSP w Leśnej.

Każda osoba wchodząca będzie miała wykonany pomiar temperatury!

Wyprawka dla poszczególnych grup:

Rodzicu! Bardzo prosimy o wstrzymanie się z zakupem wyprawki przedszkolaka tzn. przybory plastyczne, książki. Informacja na ten temat zostanie Państwu przekazana 1-go września przy odbiorze dziecka.

Niezbędne wyposażenie dziecka:

Rodzicu! Bardzo prosimy o zakupienie tych rzeczy i przyniesie ich 1-go września (podpisanych i zapakowanych w worek foliowy)

Grupa „Maluchy”:

• Pantofle w worku, podeszwa na gumie i do samodzielnego wkładania przez dziecko
  • Pościel: mała poduszka, mały kocyk, podkłady
  • Ubrania na zmianę (opisane, w worku foliowym)
  • Strój gimnastyczny w worku z materiału – bawełniana, biała bluzka z krótkim rękawem, krótkie spodenki granatowe lub czarne (worek musi być podpisany)
  • Chusteczki mokre – 2 opakowania (do uzupełnienia w ciągu roku)
  • Chusteczki higieniczne – 3 duże opakowania wyciągane (do uzupełnienia w ciągu roku)

Grupa „Średniaki” i „Starszaki”:

• Chusteczki mokre – 2 opakowania (do uzupełnienia w ciągu roku)
  • 2 duże rolki ręczników papierowych (do uzupełnienia w ciągu roku)