Rok szkolny 2019/2020 zakończył się wyjątkowo. Ze względu na  pandemię uczniowie spotykali się w klasach o różnych godzinach. Zachowując szczególne środki bezpieczeństwa, odbierali świadectwa i dyplomy.  Niestety, zgodnie z zaleceniami rodzice nie mogli uczestniczyć w uroczystości zakończenia roku, nie było apelu ani pożegnania klasy ósmej. Uczniowie, którzy wyróżnili się wzorowym zachowaniem oraz bardzo dobrymi i celującymi ocenami, wpisali się do Złotej Księgi.

Uczniowie klasy ósmej odebrali świadectwa, pamiątkowe dyplomy absolwenta szkoły podstawowej, ponad to każdy uczeń otrzymał nagrodę książkową oraz prezent- niespodziankę, od swoich młodszych kolegów i koleżanek z klasy 7. Uczennice klasy 8 przygotowały film o nauczycielach, a wychowawczyni o swoich uczniach, który przywołał wiele wspomnień.

Wszystkim uczniom życzymy przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Mamy nadzieję, że mimo aktualnej sytuacji, będą one radosne i pełne wrażeń. Naszym absolwentom życzymy wysokich wyników z egzaminów , a przede wszystkim pomyślnej rekrutacji do szkół średnich.