Szanowni Rodzice,

Przekazujemy listy osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola w Leśnej.

Ponadto w związku z obecną sytuacją stanu epidemii w Polsce i zawieszeniem zajęć w przedszkolach oraz szkołach, informujemy, że w zakresie dalszej procedury rekrutacyjnej, umożliwiamy rodzicom trzy formy przekazania dokumentów (Potwierdzenia woli przyjęcia dziecka):

1. Przesłanie dokumentu podpisanego odręcznie na skrzynkę mailową w formie skanów lub fotografii dokumentów. Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe przekazanie dokumentacji w postaci papierowej. Adres skrzynki mailowej:kontakt@lesna.edu.pl;

1. Dostarczenie dokumentu w wersji papierowej do placówki, gdzie przy wejściu głównym do szkoły wystawiona jest skrzynka na listy do składania m.in. dokumentacji związanej z postępowaniem rekrutacyjnym;

1. W przypadku braku możliwości dostarczenia dokumentacji, prosimy o  kontakt telefoniczny.

Wyżej zaproponowane rozwiązania mają na celu ograniczenie niebezpieczeństwa rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19, zarazem pozwolą one na sprawne przeprowadzenie zaplanowanego postępowania rekrutacyjnego.

Listy osób zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola w Leśnej mogą Państwo zobaczyć tutaj.