Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do listu Ministra Edukacji Narodowej dotyczącego postępowania rekrutacyjnego do publicznych placówek wychowania przedszkolnego i publicznych szkół podstawowych, informujemy, że biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, prosimy o przesyłanie dokumentacji związanej z postępowaniem rekrutacyjnym na szkolną skrzynkę pocztową kontakt@lesna.edu.pl, w formie skanów lub nawet fotografii dokumentów. Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej.

Przypominamy, że rekrutacja do Przedszkola w Leśnej trwa do 20 marca br., a rekrutacja do klasy I Szkoły Podstawowej trwa do 27 marca br. Potrzebne dokumenty można wydrukować ze strony www.lesna.edu.pl.