Szanowny Rodzicu,
– Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki – zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki, w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole.

Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;

Nauczyciele klas 1-3 będą w codziennym kontakcie ze swoimi uczniami przez e-dziennik.
Nauczyciele klas 4-8 będą kontaktować się z uczniami za pomocą adresów e-mail uczniów, które otrzymali w szkole na lekcjach informatyki;
* W przypadku problemów z logowaniem, prosimy o kontakt z nauczycielami informatyki (m.pietraszko@splesna.pl lub a.dybal-kubica@lesna.edu.pl).

– Rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;

– Śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.