Szanowni Państwo,

1. Informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od dnia 12.03.2020r. do dnia 25.03.2020r. (dwa tygodnie) ogranicza się funkcjonowanie szkoły i przedszkola.
  2. W dniach 12 – 13.03.2020r. (czwartek, piątek) będą odbywać się jedynie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów i dzieci przedszkolnych, które nie mają zapewnionej opieki w domu.

Świetlica środowiskowa w tych dniach nie pracuje.

W związku z gwałtownym przyrostem chorych, jeśli to możliwe, prosimy o pozostawienie dzieci przedszkolnych i uczniów od czwartku w domu.

1. Od poniedziałku 16 marca br. dzieci przedszkolne i uczniowie nie przychodzą do przedszkola i szkoły.

Drodzy Uczniowie,

pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie. Bezwzględnie pozostańcie w domu. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza czasu wolnego, szczególnie od nauki. Informacje dotyczące organizacji pomocy w nauce zostaną przekazane w najbliższym terminie.

UWAGA!
Rodzicu,
jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS.

Prosimy o bieżące śledzenie komunikatów na e-dzienniku oraz stronie internetowej zespołu www.lesna.edu.pl.