Karnawał jest świetną okazją do zabawy przy muzyce. U nas nie mogło być inaczej, dlatego w dniu dzisiejszym w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków i klas I-III.

Dzieci przebrane w różne kolorowe, bajkowe postacie, od samego rana czekały na moment w którym usłyszą pierwsze dźwięki muzyki, zapraszające do wspólnej zabawy.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć grupowych i indywidualnych, a następnie pan Wodzirej zapewnił wszystkim masę rozrywki, zapraszając do różnych zabawach oraz do tańca.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze, ale również zintegrowanie się z kolegami i koleżankami z klas I-III. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości. Kolejny bal już za rok!