Grupa dzieci 6-letnich przygotowała pod okiem swoich pań Uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowały. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach doskonale prezentowali się na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Przedszkolaki z dużym przejęciem i zaangażowaniem  wiernie odtwarzaly swoje role,  prezentowały umiejętności recytatorskie i wokalne. Mali artyści zaprezentowali się przed swoimi najbliższymi (rodzicami, rodzeństwem). Do jasełek włączyły się także dzieci z młodszych grup (Średniaki, Maluszki) śpiewając wspólnie wesołą pastoralke pt.,, Dziś w stajence mały Jezus się narodził. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za pięknie zaspiewane kolędy i pastoralki, dzięki którym stworzyly wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymując ogromne brawa od publiczności. Na zakończenie głos zabrała pani Dyrektor  Anna Polak, podziękowała małym wykonawcom i przy okazji złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne.
Pragniemy serdecznie podziękować Pani Marzenie Prochot, za udostępnienie zdjęć, wykonywanych podczas jasełek.