19.06.2019 to dzień zakończenia roku szkolnego, nie tylko dla uczniów w szkole, ale również dla naszych 6-latków. W dzisiejszym dniu najstarsza grupa żegnała się z naszym przedszkolem, przedstawiając pięknie przygotowany występ artystyczny. Rozpoczynając od „Poloneza”, a kończąc na wierszach i piosenkach dzieci pożegnały swoje przedszkole, swoich kolegów i koleżanki, swoje panie, panią dyrektor i całą obsługę przedszkola. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i skromny upominek w postaci książki.

Pani dyrektor wręczyła również wyróżnienie i dyplomy dla dzieci biorących udział w konkursie pt. „Jeż-pożyteczne zwierzę”.

Dziękujemy bardzo rodzicom dzieci odchodzących do szkoły za całoroczną współpracę oraz za prezent przekazany na rzecz przedszkola.

A naszym kochanym 6-latkom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji i wielu sukcesów na kolejnym szczeblu edukacji.