Z ogromną satysfakcją pragnę poinformować wszystkich w naszej społeczności szkolnej i lokalnej, że uczennica klasy 8b- Magdalena Prochot odebrała we wtorek- 02.04.2019r. zaświadczenie potwierdzające tytuł: LAUREATA w Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa śląskiego.  Laureat to osoba, która zdobyła 90% punktów możliwych do uzyskania.

Magdalena znalazła się w gronie 160 najlepszych uczniów z całej delegatury bielskiej. Sukces Magdaleny to sukces naszej pani polonistki- Pani Anny Pieróg i sukces naszej szkoły.

Dziękujemy!

Udział w Gali Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych to ogromne wyróżnienie, gdyż po kwalifikacjach szkolnych i rejonowych, na stopień wojewódzki zakwalifikowało się 1360 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Z tej liczby wyłoniono 812 laureatów i 540 finalistów- Magdalena jest w tym zaszczytnym gronie.

Gratulujemy!