Jak co roku nasze przedszkolaki z wielką radością żegnają Panią Zimę, a witają Panią Wiosnę. W tym roku nie mogło być inaczej. Zadaniem każdego dziecka było założenie w tym dniu czegoś zielonego lub przyniesienie swojej ulubionej zielonej zabawki. Dzieciaki spisały się na medal i w naszym przedszkolu zieleniło się od samego rana.

Aby przywitać Panią Wiosnę  dzieci wraz ze swoimi Paniami przygotowały pyszny zielony koktajl, który wypiły ze smakiem, nadmuchały i ozdobiły zielone balony, wysłuchały pogadanki na temat tego, jak w dawnych czasach żegnano zimę, czyli poznały zwyczaj topienia Marzanny. Były różne gry i zabawy, w których dzieci mogły przybliżyć sobie tematykę wiosny. Na koniec w ogródku przedszkolnym wszystkie dzieci wraz ze swoimi Paniami pożegnały uroczyście zimę i przywitały wiosnę, paląc przygotowane wcześniej Marzanny.

Jak co roku nasze przedszkolaki z wielką radością żegnają Panią Zimę, a witają Panią Wiosnę. W tym roku nie mogło być inaczej. Zadaniem każdego dziecka było założenie w tym dniu czegoś zielonego lub przyniesienie swojej ulubionej zielonej zabawki. Dzieciaki spisały się na medal i w naszym przedszkolu zieleniło się od samego rana.

Aby przywitać Panią Wiosnę  dzieci wraz ze swoimi Paniami przygotowały pyszny zielony koktajl, który wypiły ze smakiem, nadmuchały i ozdobiły zielone balony, a nawet posadziły pierwsze kwiaty oraz wysłuchały pogadanki na temat tego, jak w dawnych czasach żegnano zimę, czyli poznały zwyczaj topienia Marzanny. Były różne gry i zabawy, w których dzieci mogły przybliżyć sobie tematykę wiosny. Na koniec w ogródku przedszkolnym wszystkie dzieci wraz ze swoimi Paniami pożegnały uroczyście zimę i przywitały wiosnę, paląc przygotowane wcześniej Marzanny.