Przedszkolaki dla Babci i Dziadka!

Kochana Babciu, Kochany Dziadku…

Tymi słowami wiersza przedszkolaki przywitały wszystkie Babcie oraz wszystkich Dziadków i zaprosiły ich na występy artystyczne.

Wszystkie przedszkolaki zaprezentowały piękne występy artystyczne, które przygotowywały nauczycielki grup.  W pierwszej kolejności wystąpiła grupa „Maluszki”, następnie wystąpiły „Średniaki”, a na koniec wystąpiła grupa „Starszaki”.

Babcie oraz dziadkowie był zachwyceni przedstawieniami, czego dowodem były gromkie brawa, którymi ich wnukowie zostali obdarowani.

Na koniec dzieciaki wspólnie odśpiewały gromkie sto lat i wręczyły swoim babciom i dziadkom upominki.

Bardzo dziękujemy wszystkim za swoją liczną obecność.

Dziękujemy również rodzicom z Rady Rodziców, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji uroczystości oraz rodzicom, którzy upiekli ciasta.

2019-02-03T17:06:05+00:003 Luty, 2019|Przedszkole, Wydarzenia|