W Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Leśnej odbyły się warsztaty cukiernicze dla klas 1-3, zorganizowane przez

Pracownię Cukierniczą Gałuszka z Żywca. Uczniowie z niecierpliwością wyczekiwali zaproszonego gościa. Gdy zjawiła się pani Sylwia dzieci serdecznie ją przywitały i z zaciekawieniem przystąpiły do zajęć.

Na początku wysłuchały ciekawostek o sposobie pieczenia i dekorowania tortów, by następnie móc przystąpić do

praktycznego działania. Zadaniem dzieci było ozdobienie tortu masą . Dzieci wycinały przeróżne kształty,wzory którymi ozdabiały słodkie upominki. Tak ozdobione torciki zostały spakowane w kolorowe pudełka. Zajęcia były zabawne, inspirujące i PYSZNE.

Gotowe słodkości dzieci wręczyły swoim kochanym babciom i dziadkom w dniu ich święta.