Zabawa Andrzejkowa

Z okazji Andrzejek, w naszej szkole została zorganizowana zabawa, której głównym inicjatorem i organizatorem był Samorząd Uczniowski. W południe bawili się uczniowie klas I-III. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach, których animatorkami były uczennice klasy VIII b: Mariola Mrowiec oraz Wiktoria Białek. Po południu dyskotekę mieli uczniowie klas starszych. Nagłośnieniem oraz oświetleniem zajęli się uczniowie klas ósmych: Miłosz Piotrowski oraz Błażej Binda. Chłopcy byli także odpowiedzialni za dobór muzyki. Efektem ich pracy była wspaniale zorganizowana dyskoteka. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, potańczyli a nawet pośpiewali przeboje. W przerwie wzmocnili siły słodkim poczęstunkiem od Rady Rodziców. Dziękujemy.

2018-12-06T22:11:39+00:006 Grudzień, 2018|Brak kategorii, Szkoła, Wydarzenia|