Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę.

Dziś, czyli 6 grudnia, odwiedził naszą szkołę Święty Mikołaj. Zajrzał najpierw do uczniów klas młodszych, gdzie uczniowie przywitali go z radością,  śpiewając mu świąteczną piosenkę. Następnie Mikołaj udał się do klas starszych.  Jego wizytę zawsze jednak poprzedzał niegrzeczny diabeł, który wypytywał dzieci, czy były grzeczne, słuchały rodziców i czy się dobrze uczą. Mikołaj miał do pomocy dzielną panią skrzat, która pomagała rozdawać prezenty i dźwigała ciężki worek za naszego świętego.  Mikołaj i jego pomocnica, razem z diabłem rozdali słodkości także nauczycielom, nie zapomnieli także o Pani Dyrektor. Dzięki ich wizycie na twarzach dzieci – tych młodszych i starszych, a także dorosłych pojawił się uśmiech. Do zobaczenia Święty Mikołaju za rok!

2018-12-06T22:55:25+00:006 Grudzień, 2018|Brak kategorii, Szkoła, Wydarzenia|