Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszym przedszkolu było dziś „misiowo” 🙂 Każdy przedszkolak do przedszkola przyniósł z domu swojego ulubionego pluszowego misia. Chyba nie ma przedszkolaka, u którego w domu na łóżku, w pokoju, na kanapie lub na fotelu nie siedzi właśnie taki miś. W tym wyjątkowym dniu jego święta nasze przedszkolaki postanowiły uczcić, wspólnie wykonując dla Misia, piękny tort urodzinowy.

Nauczycielki grup przybliżyły dzieciom historię misia pluszowego, były zabawy ruchowe i rebusy. Dzieci świetnie się bawiły.

Po odśpiewaniu głośnego i wesołego „Sto lat”  naszemu przyjacielowi misiowi, przedszkolaki ze smakiem zjadły przygotowany przez siebie tort.

Sto lat, sto lat Misiu <3

2018-11-26T23:58:33+00:0026 Listopad, 2018|Przedszkole, Wydarzenia|

Dane kontaktowe

ul. św. Michała Archanioła 140, 34-300 Leśna

Telefon: +48 33 867 10 92

Strona internetowa: lesna.edu.pl

Najnowsze wpisy

%d bloggers like this: