W ramach zajęć z języka polskiego prowadzonych na świetlicy środowiskowej (projekt pod nazwą „Efektywne usługi społeczne w Gminie Lipowa”) grupa uczniów przygotowała przedstawienie pt.:”Kopciuszek”.  Młodzi aktorzy bardzo zaangażowali się w przygotowania, cierpliwie uczyli się swoich ról, uczyli piosenek i tańca. Wspólnie szukali twórczych rozwiązań pojawiających się problemów.  Na przedstawienie zaprosili swoich rodziców i rodzeństwo, a już wkrótce pokażą je również uczniom naszej szkoły. Serdecznie dziękuję: Julii, Gabrysi, Zosi, Paulinie z klasy V a, Justynie i Oliwii z klasy IV a, Patrycji i Julii (również za pomoc w przygotowaniu zaproszeń i dekoracji) z klasy VI oraz pani Wandzie Baron za pomoc w przygotowaniu rekwizytów.

Bardzo cieszę się, że dziewczynki wyrażają chęć i gotować do pracy nad kolejnymi przedstawieniami.

Anna Pieróg