Pasowanie na przedszkolaka

W dniu 8 listopada w przedszkolu odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”.  Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań: stały na jednej nodze, podskakiwały i uśmiechały się do publiczności. Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Na pamiątkę tego wyjątkowego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i prezenty-maskotki.  Z  pewnością był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.

2018-11-12T18:43:08+00:0012 Listopad, 2018|Przedszkole, Wydarzenia|