Szkolne Przygody Gangu Słodziaków

Uczniowie klas  1-3 wzięli udział w konkursie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”,  którego celem było budowanie nawyku codziennego czytania. Sieć sklepów Biedronka przekazała do szkoły zestawy książek oraz pomocy dydaktycznych oraz maskotki Gangu Słodziaków, które zachęcały dzieci do codziennego czytania. Uczniowie mieli przygotować prace konkursowe. Uczniowie klasy pierwszej rysowali historie, uczniowie klasy drugiej tworzyli komiksy, a uczniowie klasy trzeciej pisali krótkie historie i je ilustrowali. W ramach tej akcji odbył się w szkole Dzień Głośnego Czytania. Życzymy naszym uczniom, aby zostali laureatami konkursu i otrzymali cenne nagrody.

2018-11-04T17:31:58+00:0028 Październik, 2018|Konkursy i zawody, Szkoła, Wydarzenia|