Informacja o ogólnopolskim projekcie „Mała książka, wielki człowiek”.

Informacja o ogólnopolskim projekcie „Mała książka, wielki człowiek”, do którego zakwalifikowana została Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej. Dzięki Projektowi wszyscy opiekunowie wraz z trzylatkami (rocznik 2015), którzy odwiedzą Bibliotekę otrzymają specjalną, bezpłatną wyprawkę, w skład której wchodzą: – książeczka dla dzieci „Pierwsze wiersze dla…” – poradnik dla rodziców „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” – Karta Małego Czytelnika Wyprawki będą wydawane dzieciom, które zapiszą się lub są już zapisane do biblioteki i które wypożyczą co najmniej jedną książkę. Kartę biblioteczną może założyć tylko dorosły opiekun prawny i jego obecność jest konieczna do jej otrzymania. Każde wypożyczenie kończyć się będzie otrzymaniem specjalnej naklejki. Po zebraniu 10 takich naklejek, dziecko zostanie uhonorowane imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania oraz zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego. Wyprawki otrzymać można w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej oraz w filiach biblioteki w Leśnej (budynek przedszkola) i Twardorzeczce (budynek szkoły).

2018-10-25T23:24:04+00:0025 Październik, 2018|Przedszkole, Wydarzenia|