Pozdrowienia z Ameryki

Witamy serdecznie! W pierwszej kolejności dziękujemy z całego serca za zbiórkę plastikowych nakrętek.
Lenka jest już po pierwszej operacji obu nóżek, na lewej nóżce ma już ortezkę, a na prawej jeszcze będzie mieć kilka miesięcy fixsator i potem operacja, dokładnego terminu jeszcze nie znamy.Ogólnie Lenka robi niesamowite postępy dr.Paley jest bardzo zadowolony. Lenka pomimo bólu, który przechodzi codziennie dzielnie ćwiczy. Jakie jest Państwa zaangażowanie w zbiórkę zakrętek? Za kg zakrętek jest 1 zł gdy zbierzemy 1 tonę jest tysiąc  zł, troszkę to trwa zanim zbierzemy. Proszę wierzyć dla nas to Wielka pomoc, przy tak kosztownym leczeniu jakie musi przejść Lenka, aby mogła w przyszłości normalnie żyć. Dziękujemy wszystkim dzieciom z całego serca! Pozdrawiamy!
2018-10-14T19:02:37+00:0014 Październik, 2018|Akcje charytatywne, Przedszkole, Szkoła|