Przygotowani na nowy rok szkolny

Odmieniony ogród przed głównym wejściem do naszej szkoły dzięki pracom p. Joli, p. Ireny, p. Anny, p. Barbary oraz funduszom Rady Rodziców przy szkole podstawowej. Rada Rodziców szkoły podstawowej ufundowała również żaluzje na salę gimnastyczną i do dwóch sal lekcyjnych. Żaluzje zostały dostarczone przez firmę „KALUX” z Żywca. Wszystkie prace wysokościowe możliwe były dzięki życzliwości p. Rafała Adamczyka, który wypożyczył rusztowania. Zakład usługowo-handlowy Spółka Jawna Okrzesik M. Kolonko H. z Kocierza zaopatrywała naszą szkołę we wszystkie potrzebne rzeczy przy malowaniu wybranych pomieszczeń. Serdecznie dziękujemy 🙂

2018-08-21T21:13:13+00:0021 Sierpień, 2018|Szkoła|

Dane kontaktowe

ul. św. Michała Archanioła 140, 34-300 Leśna

Telefon: +48 33 867 10 92

Strona internetowa: lesna.edu.pl

Najnowsze wpisy

%d bloggers like this: