Biegi w Dolinie Zimnika

25 maja 2018 roku 32 uczniów naszej szkoły stanęło na starcie trzykilometrowego biegu w Dolinie Zimnika. Był to bieg towarzyszący Ekstremalnemu Półmaratonowi Górskiemu (21,097 km) przebiegającemu szlakami górskimi poprzez Kościelec, Malinową Skałę, z najwyższym punktem na szczycie góry Skrzyczne.
Wszyscy nasi uczniowie szczęśliwie ukończyli swój bieg. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę sportową oraz ciepły posiłek, a zwycięzcy puchary, medale i nagrody.
W kategorii dziewcząt od 10 do 12 lat całe podium należało do Szkoły w Leśnej:
I miejsce Laura Cichowska – klasa 4b,
II miejsce Julia Paśko – klasa 6.
III miejsce Zuzanna Domaradzka – klasa 5.
W kategorii dziewcząt od 13 do 15 lat:
III miejsce Kinga Legierska – klasa 6.
DZIEWCZYNY – BRAWO!!!
W kategorii chłopców od 1- do 13 lat:
IV miejsce Filip Kupczak – 7 a.
V miejsce – Gracjan Cichowski – 7a.
CHŁOPAKI – BRAWO!!!
Bieganie to świetna forma aktywności fizycznej, podczas której można rywalizować ale też wspierać się gdy kolega lub koleżanka nie daje rady i taką solidarnością wykazały się dwie koleżanki z klasy 4a – Zosia i Julia. Dziewczyny – BRAWO!!!
Dziękujemy organizatorom i współorganizatorom za możliwość udziału w tak świetnie zorganizowanej imprezie sportowej.

2018-05-28T20:55:12+00:0028 Maj, 2018|Konkursy i zawody, Sport, Szkoła|